понеділок, 4 грудня 2017 р.

Майбутнє без СНІДу

1 грудня в світі відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-інфікованими.
ВІЛ-інфекція - проблема не менш соціальна, ніж медична. ВІЛ-інфіковані особи та хворі на СНІД потребують соціального захисту, милосердя та співчуття, шанобливого ставлення до людської гідності, гуманного відношення з боку суспільства.
Людяне суспільство повинне проявляти максимум співчуття і милосердя до людей , хворих на СНІД. Людство вже пройшло шлях від страху і бажання ізолювати хворих та інфікованих ВІЛ до розуміння, що ці люди потребують допомоги і підтримки самого суспільства. То ж будьмо доброзичливими до тих, хто зазнав удару смертельного вірусу.
Відзначили цей день і в бібліотеці годиною спілкування "Майбутнє без СНІДу". Була представлена тематична полиця "Щоб не сталося біди". Присутні на заході учні 7-Б класу уважно прослухали інформацію про СНІД, його поширення у світі і в Україні, про механізми передачі ВІЛ. Бібліотекар розповіла, що в Україні діє спеціальний закон у зв'язку з ВІЛ/СНІДом, який передбачає кримінальну відповідальність медичних працівників за розголошення таємниці діагнозу.
Діти також дізналися, що символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка. Вони із зацікавленістю зробили символ у вигляді літери V та пришпилили його на свій одяг на знак підтримки хворих на СНІД.
Література з тематичної полиці:
1.Брайен,Д. Наркотики/Пер. с англ.Н.Дорофеевой; Оформл.Д.Кристофер.- Москва: Махаон, 1998.- 31 с.: ил.- (Серьёзный разговор).
2.Брайант-Моул, Кэрен. СПИД/ Пер с англ. Ю.Соловьевой; Ил. Д.Йетс; Оформл. Д.Кристофер.- Москва: Махаон, 1998.- 31 с.: ил.- (Серьёзный разговор).
3.Кобыща,Ю.В., Пурик-Бондаренко, Е.П. Молодёжи о СПИДе.- Киев: Здоров'я, 1994.- 32 с.
4.Пакин,Ю. Наркомания и алкоголизм: Проблемы и новые возможности лечения.- Киев: ИНСАТ, 2000.- 43 с.
5.Форстер,М. Секс/ Пер. с англ. Н.Дорофеевой; Ил. Д.Йетс; Оформл. Д.Кристофер.- Москва: Махаон, 1998.- 31 с.: ил.- (Серьёзный  разговор). 


Немає коментарів:

Дописати коментар