субота, 3 червня 2023 р.

Тут живе дитинство

Любі читачі!

Наша бібліотека пропонує вашій увазі книжки сучасних українських та зарубіжних письменників з віртуальної книжкової виставки "Тут живе дитинство".

Це захоплюючі історії про мандри, пригоди, а також історії про незвичайних тварин.

Ці книжки розкриють перед вами багато цікавих пригод як в далеке минуле, так і в невідоме майбутнє.

Дивовижні пригоди звичайних речей
Автор: Марина та Сергій Дяченко.
Видавництво: ДОВЖЕНКО БУКС.
Рік: 2018.
Сторінок: 31.
Анотація: "Дивовижні  пригоди звичайних речей" - перша книга серії казок від відомих  письменників Марини та Сергія Дяченків.
Якщо придивитися і прислухатися - виявиться, що самі  звичні речі, що нас повсякденно оточують, живуть своїм цікавим життям. Ці та інші дивовижні пригоди звичайних речей, описані в цій добрій книзі, стануть справжнім відкриттям для кожної допитливої дитини!..

Вінчі й Едісон
Автор: Пантюк С.
Видавництво: Фонтан казок.
Рік: 2015.
Сторінок: 96.
Анотація: 2045 рік. Братики Вінчі й Едісон та їхня подруга Фійка, бешкетуючи в татовому часольоті, випадково потрапляють у далеке-предалеке минуле і прихоплюють звідти яйце трицератопса. Мрія про "домашню тваринку" збулася - але пригоди, як виявилося, лише починаються...
Повість Сергія Пантюка "Вінчі й Едісон" - дебют відомого автора в прозі для дітей - належить до жанру не фентезі, а наукової фантастики, - себто життя динозаврів описане тут без жодних вигадок, а саме так, як його уявляє сучасна наука.
ДЖЕЙМС і гігантський персик
Автор: Роальд Дал.
Видавництво: "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА".
Рік: 2018.
Сторінок: 224.
Анотація: "Джеймс і гігантський персик " - одна з найвідоміших дитячих повістей Роальда Дала...Так сталося, що маленький Джеймс мусить жити разом зі своїми злющими тітоньками - тіткою Шкваркою і тіткою Шпичкою, які постійно коверзують і знущаються з нього. Проте одного дня стається щось надзвичайне, і життя Джеймса та його тітоньок докорінно змінюється...
Чи вмієш ти свистати, Юганно?
Автор: Ульф Старк.
Видавництво: Видавництво Старого Лева.
Рік: 2016.
Сторінок: 63.
Анотація: Дідусі існують, щоб ловити з онуками рибу і вчити їх свистати - так гадає Ульф і переконує в цьому свого друга Берру. І не біда, що в Беррі дідуся немає - є місце, де його можна знайти. Так герої повісті "Чи вмієш ти свистати , Юганно?" знайомляться з дідусем Нільсом, і ця дружба дає ім найважливіший у житті досвід чуйності та любові.
Пес ПАТРОН
Автор: Живка Зоряна.
Видавництво: Свічадо.
Рік: 2023.
Сторінок: 60.
Анотація: Пес Патрон - улюбленець дітей та дорослих, талісман Державної служби України з надзвичайних ситуацій, единий у світі пес доброї волі дитячого фонду ЮНІСЕФ, володар медалі "За віддану службу", який допомагає саперам знешкоджувати ворожі вибухові пристрої.
Ця книжка - своєрідна автобіографія Патрона. Вона надихає мріяти, вірити й перемагати!

МРІЯ: Небесні авіалінії
Автор: Живка Зоряна.
Видавництво: Свічадо.
Рік: 2023.
Сторінок: 32.
Анотація: Ця казка має особливу історію. Вона народилася тоді, коли російські загарбники знищили найбільший у світі український літак-красень "Мрія". Але наші вороги не знали, що "Мрія" має незнищену душу. І коли її зустрів у раю ангел, то сказав: "Добрий літаче, ти вірно служив людям, ніколи не скидав бомб на мирні міста, тому проси, що забажаєш..." і "Мрія" побажала, щоб... Але не будемо передчасно розкривати таємниці. Запрошуємо і дітей, і батьків до читання про неймовірні пригоди "Мрії".  
Приголомшливі пригоди просто поруч
Автор: Марина та Сергій Дяченки.
Видавництво: Фоліо. 
Рік: 2019.  
Сторінок: 31.
Анотація: Про коротенького черв'ячка і його задовгу матусю та про відчайдушну червону жабу, про те, як конячка на зебру перетворилася, та про корову, що дає пальне, про зірку фламінго із черева крокодила та зеленого зайця, закоханого у капусту, про бабусю, що варила ранок і вечір, та про зозуленятко-вороненятко ви дізнаєттеся із цієї веселої, з кумедними малюнками книжки відомих письменників Марини та Сергія Дяченків.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар