вівторок, 1 грудня 2020 р.

Скажемо СНІДу - НІ !

 

Щорічно 1 грудня  вся світова спільнота відзначає  Всесвітній  день боротьби  зі СНІДом.  Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.  Цей  день став одним з найбільш визнаних міжнародних днів  здоров’я  і  можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику. СНІД – особливо небезпечна хвороба, яка несе смертельну загрозу людству. На жаль, не оминула вона і нашу країну. В Україні ситуація з ВІЛ – інфекції набула характеру епідемії. Це пов'язано зі зростанням кількості зареєстрованих випадків ВІЛ – інфікованих в різних регіонах країни, і, як наслідок – скалічені долі та тисячі втрачених людських життів. 
До цієї дати в бібліотеці представлена книжково - ілюстративна виставка " СНІД :
подумай про майбутнє - обери життя", основна мета якої - привернути увагу до вирішення проблем епідемії та дискримінації ВІЛ-інфікованих.
                                                                       
Література з книжкової виставки:
1. Брайен, Д. Наркотики / Пер. с англ.Н.Дорофеевой; Оформл. Д.Кристофер. -  Москва: Махаон, 1998. - 31 с.: ил.- (Серьёзный разговор).
2. Брайант-Моул, Кэрен. СПИД / Пер с англ. Ю.Соловьевой; Ил. Д.Йетс; Оформл. Д.Кристофер. -  Москва: Махаон, 1998. - 31 с.: ил.- (Серьёзный разговор).
3. Кобыща, Ю.В., Пурик-Бондаренко, Е.П. Молодёжи о СПИДе. - Киев: Здоров'я, 1994. -  32 с.
4. Пакин, Ю. Наркомания и алкоголизм : Проблемы и новые возможности лечения.- Киев: ИНСАТ, 2000. -  43 с.
5. Покровский, Вадим, Ральф-Торстен, Поль. СПИД :  можно ли остановить эпидемию? - Москва: Отдел информации Секретариата СЭВ, 1989. -  44 с.
6. Синдром приобретенного иммунодефицита. -  Киев: Здоровье, 1991. - 144 с.
7. Юнак, В.Ю. Наркоманія - дорога в безодню. - Київ : Здоров'я, 2001. -  160 с.
   
        

Немає коментарів:

Дописати коментар