четвер, 19 вересня 2019 р.

Сторінками партизанської слави

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п'ятсот з'єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Великої Вітчизняної війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від фашистських загарбників. Партизанський рух став воістину всенародною боротьбою людей проти спільного ворога.До цього славетного дня в бібліотеці пройшла героїко-патріотична година "На партизанському перевалі", на яку завітали учні 5-Б класу ліцею КПІ.
Бібліотекар розповіла дітям про перші загони на початку війни, про партизанський рух на території нашої країни, який очолювали славетні командири: С.Ковпак, М.Попудренко, М.Наумов, О.Федоров, Д.Мєдвєдєв, про відомий рейд з Путивля до Карпат, який здійснив С.Ковпак, про підпільні організації на окупованих територіях, про дітей-героїв.
Учні також розповідали про своїх рідних, які брали участь у війні та партизанському русі.  Наприкінці заходу всі присутні вшанували всіх полеглих хвилиною мовчання.. 
Немає коментарів:

Дописати коментар